שירותי אריזה ברמה הגבוהה ביותר

שירותי אריזה ברמה הגבוהה ביותר: החברה שלנו מספקת לא רק שירותי הובלה מקצועיים וברמה הגבוהה ביותר עבור כלל הלקוחות הפרטיים כמו גם העסקיים השונים אלא גם מספקת שירותי אריזה אשר הינם יעילים ומהירים ביותר והמחיר הינו תמיד פר שעת עבודה של האורזים המקצועיים ביותר אשר פועלים מטעם החברה שלנו.

מלבד זאת, החברה שלנו מספקת שירותי אריזה איכותיים ביותר עבור לקוחות אשר הינם מוגבלים אולי מבחינת הזמן אשר עומד לרשותם או שהם אינם בעלי היעד הנדרש בכדי לבצע את הליך האריזה בצורה הטובה ביותר בכוחות עצמם ובעצם הם מעדיפים להשאיר את מלאכת האריזה בידי האורזים המקצועיים של החברה שלנו.

הובלות

חברת אקספרס הובלות שמה את כל הדגשים החשובים ההופכים אותה לחברה פופולארית ומבוקשת – צוות מנוסה ומקצועי, ציוד חדשני ואיכותי וקשת רחב ומגוונת של שירותים המיועדים הן עבור לקוחות פרטיים, הן עבור עסקים וחברות והן עבור מפעלים.

כמובן שישנה גם האופציה כי נציג מקצועי ביותר מטעם החברה שלנו יסביר לכם בנוגע לדרך האריזה הנכונה בטלפון או אפילו בפגישה אישית עמכם גם בכדי לבחון לעומק את כלל תנאי ההובלה אשר מתקיימים אצלכם אך אם בכל זאת אתם מדיפים להפקיד את הרכוש והציוד יקר הערך שלכם בידי האורזים הוותיקים והמקצועיים ביותר אשר מועסקים מטעם החברה שלנו אז אנו ערבים לכך שכלל התכולה שלכם תיארז בצורה הנאותה ביותר וכלל הפריטים העדינים והשבירים ביותר יעטפו כראוי תוך כדי שימוש בניילון פצפץ מיוחד אשר משמש לשם העטיפה של כלי חרסינה, כלי מטבח ופריטים שבירים אחרים מכל סוג ובכל גודל כולל מראות ענקיות וגם קטנות יותר.

האורזים המיומנים אשר מועסקים אצלנו בחברה תמיד מגיעים בזמן אשר נקבע עם הלקוח\ה ואורזים כראוי וכמובן שאתם גם מקבלים אחריות מלאה אשר מכסה נזקים מסוגים שונים אשר עלולים להיגרם לרכוש או לציוד או לפריטים יקרי הערך שלכם במהלך ביצוע האריזה וההובלה עצמה.

הובלות קטנות בתל אביב

חשוב לזכור כי האורזים גם מביאים עמם את כלל ציוד האריזה אשר נדרש כולל נייר דבק חזק ביותר וטושים בולטים לסימון התכולה בהתאם לחדר אשר אליו היא משתייכת וגם סימון הארגזים בהתאם לתכולה אשר מצויה בהם.

יתר על כך, האורזים המיומנים והמנוסים ביותר אשר פועלים מטעם החברה שלנו גם מספקים ארגזים בגדלים שונים לשם אריזה של פריטים גדולים יותר כמו גם של פריטים קטנים יותר כאשר הם מוודאים כי הם לא מערבבים בין תכולה של חדרים שונים וכי הם לא מערבבים בין פריטים אשר הינם מסוג אחד כגון, ביגוד למשל לבין פריטים אשר הינם מסוג אחר כגון, כלי מטבח או כלי חרסינה או כלי זכוכית אחרים.

בכלל אנו בדרך כלל אורזים את כלל הפריטים השבירים הגדולים כמו גם הקטנים יותר בתוך ארגזים נפרדים ומסמנים בטוש בולט עבור המובילים כי מדובר בארגז אשר הינו- "שביר!" ולכן יש להתייחס לארגזים הללו ביתר תשומת לב ובזהירות רבה יותר.

יתר על כך, האורזים הינם מיומנים ומהירים ביותר במלאכת האריזה וכמובן שמבצעים את האריזה גם בהתאם לצרכי ורצון הלקוח\ה וגם במהירות רבה ביותר- תוך שעות בודדות כאשר המחיר הינו תמיד פר מספר שעות העבודה של האורזים.

הובלות בטבריה

כמובן שאתם יכולים לסמוך על האורזים אשר פועלים מטעם החברה שלנו לחלוטין ואין כל סיכוי לגניבות של רכוש או פריטים יקרי ערך מהלקוח\ה. האורזים חתומים על הסכם שעל פיו במידה ונגרם נזק לציוד או לרכוש הלקוח\ה במהלך הליך האריזה או פריט או חפץ יקר ערך כלשהו הולך לאיבוד אז הם יצטרכו לשלם עבור הנזקים הללו באופן מלא ובמיוחד מדובר על פריטים אשר הם ארזו בתוך הארגזים ולא מדובר כמובן על רהיטים או ציוד אשר הינו גדול במיוחד ואשר רק נעטף על ידם ואחרי כן מובל על ידי המובילים המנוסים והמקצועיים ביותר אשר פועלים מטעם החברה שלנו.

בכל מקרה כלל אנשי המקצוע השונים אשר מועסקים מטעם החברה שלנו חתומים על הסכם אמינות ונאמנות לחברה ומרביתם כבר עובדים מטעם החברה שלנו ובכלל נמצאים בתחום האריזה או\ו ההובלה כבר כמעט עשור.

מחירי הובלות – הובלות בירושלים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *