אספקת שירותי ניקיון וסידור המקום החדש לאחר סיום הליך המעבר למקום החדש

אספקת שירותי ניקיון וסידור המקום החדש לאחר סיום הליך המעבר למקום החדש: לקוחות רבים נעזרים בשירותים של חברות הובלות לא רק עבור ההובלה עצמה אלא גם עבור הצורך שלהם בקבלת שירותים נוספים כגון, שירותי אריזה, אחסנה, שירותי פירוק והרכבה מחדש של רהיטים ושל ציוד משוכלל וגם שירותי ניקיון ופריקה של התכולה במקום היעד וגם שירותי ניקיון וסידור המקום החדש בתום הליך המעבר.

הובלות בחולון

כך למשל, אורי בן 32 מאזור רמת גן רושם לנו- "ידעתי כי תקופת המעבר הולכת להיות תקופה מלחיצה במיוחד, תקופה אשר מלאה בשינויים וגם בסידורים רבים אשר יהיו על הראש שלי ולכן ידעתי כי לאור העובדה שאני אדם עסוק ביותר בעבודה ואין לי ממש מספיק זמן פנוי בכדי להקדיש למלאכת האריזה וגם למלאכת הפריקה של התכולה במקום החדש ולכן ראיתי לנכון לפנות לחברה שלכם בנושא זה ולראות אילו שירותים אתם יכולים לספק לי.

אתם הסברתם לי כי החברה שלכם מספקת לא רק שירותי אריזה ברמה הגבוהה ביותר עבור כלל הלקוחות כולל אספקת כלל חומרי האריזה וציוד האריזה וגם מספקת שירותי ניקיון של המקום החדש ושירותי סידור התכולה המועברת בארונות הנאותים ובהתאם לחדר הנכון.

אני לא הייתי בטוח שהבחירה בכם הינה אכן הבחירה הנכונה אבל לאחר שראיתי כי אתם ממש עובדים בצורה מקצועית אז בהחלט ההחלטה לפנות אליכם הייתה החלטה נכונה ביותר ואני ממש גאה בהחלטה זו.

הובלות קטנות בחיפה

כמו כן, אתם דאגתם לספק עבורי הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר אשר כללה את כלל השירותים אשר היה לי צורך בהם.

חברת אקספרס הובלות הינה חברה המתמחה בהובלות ושינוע מטענים בעלת ניסיון רב בתחום.

החברה מציעה מגוון רחב של שירותים הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מהמגזר העסקי וביניהם מפעלים, חברות הייטק ועוד..
http://hovalot-express.co.il/

אני ממש מרוצה מכך שהחלטתי לפנות אליכם ושירותי הניקיון של המקום החדש אשר אתם מספקים עבור כלל הלקוחות ובמיוחד שירות הניקיון של המשרד החדש שלי ברמת גן היו ממש שירותים ברמה הגבוהה ביותר.

אתם גם סידרתם את כלל הציוד ושאר הרהיטים והתכולה המועברת בהתאם לחדרים הנכונים וזה היה ממש בהתאם לצרכים שלי וגם בהתאם לרצון שלי.

הובלות קטנות בראשון לציון

המחיר היה מאוד נוח והוגן וכמובן שהיה מעוגן בתוך חוזה כתוב וחתום ואני קיבלתי העתק מהחוזה.

אתם באמת פועלים כמו שצריך ומספקים שירותים ברמה הגבוהה ביותר וגם ניקיתם את המשרד החדש כמו שצריך לאחר תום המעבר ולאחר שמיקמתם את התכולה בחדרים הנאותים ובתוך הארונות המתאימים- בדיוק כמו שאני ביקשתי מכם.

פשוט נפלא ואני בהחלט מקווה להיעזר בשירותים שלכם גם בעתיד הקרוב או הרחוק- בהתאם לצרכי החברה שלי והמשרד אשר בבעלותי אשר דרך אגב מתמקצע בתחום הפרסום ואתם גם יכולים לפנות אליי במידה ואתם תצטרכו לפרסם את החברה שלכם או את שירותי החברה.

אני אשמח לעמוד לשירותכם".
אחסנה בירושלים הובלות בירושלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *